Найдоступніші ціни на навчання -  4000 грн за повний курс та 3500 грн за курс накатки.
Наші  філіали розташовано в чотирьох районах Києва:
Троєщина, Оболонь, Шулявка, м.Васильківська.
тел. 093 3530000; 066 3530000; 096 3530000

Вітаємо на сайті мотошколи «Александров»!
    Мотошкола «Александров» є підрозділом автошколи «Александров». На нашому сайті Ви знайдете всю необхідну корисну інформацію відносно запропонованих послуг з навчання водінню транспортних засобів категорії «А». До категорії «А» відносяться – мотоцикли, у тому числі з боковим причепом, та інші двоколісні транспортні засоби, які мають двигун з робочим об‘ємом 50 куб. сантиметрів і більше, або електродвигун потужністю 4 кВт і більше. Право на керування транспортними засобами даної категорії надається особам, які досягли шістнадцятирічного віку.
    Згідно до діючої нормативно-правової бази відкрити категорію «А» можна :
1) Для водіїв з відкритою одною з категорій «В», «В1», «С» і/або «С1» - отримавши практичні навички водіння протягом 20-ти академічних годин («накатка») на базі мотошколи (автошколи) та склавши відповідний екзамен в територіальному сервісному центрі МВС (МРЕО, ДАІ);
2) Для осіб, що не мають посвідчення водія – пройшовши повний курс теоретичної і практичної підготовки в мотошколі (автошколі), а також склавши теоретичний і практичний іспити в територіальному сервісному центрі МВС.
    Теоретичний курс підготовки водіїв категорії «А» Ви можете пройти на одному з чотирьох філіалів:
1. В Деснянському р-ні Києва. Троєщина, пр-т Маяковського, 21В. Клас розташовано в приміщенні середньої школи №270;
2. В Оболонському р-ні Києва. Мінський масив, пр-т Рокосовського, 3/4. Клас розташовано в будівлі на перетені пр-ту Рокосовського та вул. Полярної;
3. В Шевченківському р-ні Києва. Шулявка, вул..Нестерова, 3. Клас розташовано на другому поверсі Інститута механіки ім.С.П.Тимошенка НАНУ, в 400 метрах від станції метро Шулявська;
4. В Голосіївському р-ні Києва. Вул.Амурська, 8. Філіал розташовано практично на Амурській площі, в 200 метрах від метро Васильківська.
    Всі практичні заняття проводяться на майданчику на Оболонській набережній поряд з Садом каменів.
    Теоретичні заняття проводяться в ранкових, вечірніх групах та групах вихідного дня. Запис відбувається на постійній основі. Після закриття запису в поточну групу водночас відкривається запис у наступну. Більш докладніше про групи що набираються та ціни на послуги Ви можете дізнатись на сторінці – Розклад та вартість.
    Термін повного курса навчання складає 2 – 2,5 місяці, а програма «накатки» - близько двох тижнів.
    Запис у групи відбувається безпосередньо на філіалах по будням з 10:00 до 19:00 (перерва з 14:00 до 15:00).
    Ми впевнені в тому, що записавшись до нашої мотошколи Ви не тільки придбаєте необхідні знання та навички, але ще й отримаєте безліч позитивних емоцій та вражень.
    "Сертифікат про державну акредитацію: серія МВС №000320, термін дії - до 05.10.2021"