shapka moto

Формат навчання.

Навчання може проводитись  у двох форматах:

1. Особи, що не мають водійського посвідчення відповідно до вимог чинного законодавства мають пройти повний теоретичний та практичний курси навчання в автошколі. У разі успішного закінчення (складення внутрішніх іспитів) автошколи слухачі отримують свідоцтво про закінчення закладу з підготовки водіїв та направляються на іспити до сервісного центру МВС.

2. Особи, що мають водійське посвідчення, для відкриття нижчих категорій повинні закінчити лише практичний 20-годинний курс навчання керування відповідним транспортним засобом.  Після закінчення 20-годинного курсу навчання керування транспортними засобами категорії А закладом видається довідка про проходження 20-годинного курсу навчання керування відповідним транспортним засобом у закладі. З цією довідкой водій направляється на іспит у сервісний центр МВС.  

Послідовність навчання:

1. Запис. Вам необхідно завітати до автошколи з паспортом, індивідуальним податковим номером та передплатою 500 грн.

Наші адміністратори запропонують можливі варіанти навчання в залежності від Ваших побажань і наявності вільних місць в групах, допоможуть заповнити заявву, обрати необхідну програму навчання, зроблять ксерокопії документів.

2. Протягом двох тижнів Вам необхідно донести 3 фотокартки 3,5х4,5 та довідку про проходження медичної комісії за формою 083/о. За бажанням можна скористуватись послугою - виїздної медкомісії. Вартість послуги - 300 грн. У цьому випадку медогляд Ви пройдете безпосередньо під час одного з занять. На медогляд потрібно додатково 2 фотокартки 3,5х4,5.

3. Оплату навчання можна розділити на три частини: 1) під час запису; 2) через місяць після початку навчання; 3) через два місяці після початку навчання.

4. Після завершення навчання наші слухачі складають теоретичний та практичний іспити в автошколі.

5. Представник автошколи веде групу на іспит до сервісного центру МВС. Там кандидати у водії сплачують послуги сервісного центру (приблизно 250 грн разом з комісією банка), фотографуються на водійське посвідчення, складають теоретичний і практичний іспити.

6. Через декілька днів після успішного складення іспитів Ви отримуєте водійське посвідчення з повним пакетом документів в сервісному центрі МВС.

Примітка. Після успішного складення внутрішніх іспитів в автошколі Ви маєте можливість отримати документи про закінчення автошколи та самостійно складати іспити в будь-якому сервісному центрі МВС України.

Документи необхідні для вступу до навчального закладу:

  • Заява на ім'я директора навчального закладу;
  • Паспорт громадянина України, або документ, що посвідчує особу та підтверджує іі громадянство або спеціальний статус, пред'являється особисто;
  • Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера за Єдиним державним реєстром фізичних осіб;
  • Медична довідка форми 083/о;
  • Три кольорових фотокартки 3,5х4,5 (або п'ять кольорових фотокарток у разі замовлення послуги виїздної медкомісії);
  • Для відкриття категорії А, за наявності вищої категорії (В1, В, С1, С) - засвідчена в установленому порядку копія посвідчення водія.